هجمه یک روزنامه بحرینی علیه ایران و عراق
۶ام دی ۱۳۹۶ به سوی حق

به گفته پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه و به نقل از روزنامه «الوطن» بحرین به قلم «سوسن الشاعر» نوشت که دادگاه نظامی بحرین روز دوشنبه (دیروز) درون خصوص یک قضیه تشکیل باند تروریست و اقدام به ترور فرمانده کل دفاع بحرین حکم صادر کرد که این قضیه حجم خطرات تروریستی که بحرین با اين مواجه هست را نشان می‌دهد.

نویسنده با اشاره به اینکه فرد مورد هدف اعضای این باند یک فرد معمولی نبوده بلکه فرمانده کل نیروی دفاع بحرین و اين هم درون خاک کشور خود هست، مدعی شد که شاید هدف تکرار سناریوی دیگری همانند قتل «سادات» هست که نشان می‌دهد «ایران جنگ علیه بحرین را افزایش داده هست».

الشاعر همچنین ایران و عراق را مرکز «صدور تروریسم» درون منطقه دانست و مدعی شد که این دو کشور درون این طرح تروریستی دست داشته و این دو کشور به «مرکزی برای آموزش و پناه دادن به تروریست‌‌ها تبدیل شده‌اند».

نویسنده درون ادامه تعقیب قانونی کسانی که به ایران یا عراق فرار می‌کنند، را خواستار شد و اعلام کرد: «اگر ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق درون خصوص سخنان خود مبنی بر دفاع از بحرین صادق هست، بایستی عراق تروریست‌ها را به بحرین تحویل دهد درون غیر این صورت عراق نیز درون ترور فرمانده کل نیروهای مسلح بحرین دست داشته و این اتهامی هست که از دیدگاه من برای هیچ شهروند عراقی درون حال حاضر خوشآیند نیست».

 

این صفحه را برای دوستانت ارسال کن


http://www.bacheshie.ir/?p=3388


مطالب پیشنهادی